Dette er RST

RST Logistics AS har avdelinger i Askim og Sofiemyr sentralt plassert mellom havner, europaveier og hovedstaden. Vi er en totalleverandør av lager og transporttjenester som er meget konkurransedyktige både på pris, service og kvalitet

Siden starten i 1993 har vi hatt en jevn vekst og har nå årlig omsetning på ca. 75 millioner.

Mai 2018 fusjonerte RST LOGISTICS AS og DNM Transport AS. Dette ga oss ytterligere nærhet til våre kunder i Oslo området og antallet biler på veien ble doblet.

Vi har nå ca. 50 biler på veien hver dag som står til tjeneste for våre kunder.

Gjennom personlig service og kontakt med kundene har vi klart å skape noe som har gitt oss et konkurransefortrinn mot de store og tunge aktørene.

RST har egne biler med faste sjåfører. Dette hever kvaliteten mange hakk i forhold til konkurrenter med kun innleid utstyr.

Hvorfor velge en stor og upersonlig leverandør når man kan få personlig service, bedre kvalitet og lavere priser hos oss?

Menneskene avbildet under gjør hver dag sitt ytterste for at du som kunde skal føle deg prioritert og ivaretatt på best mulig måte.

Hils på teamet vårt.
Ta kontakt og bli imponert!

  • Richard

    Richard Sæther
    Daglig leder / salg
    Avd. Askim
    +47 69 79 59 02
    +47 926 21 538
    richard@rst.no

    Lillian

    Lillian Sæther
    Økonomi
    Avd. Askim
    +47 69 79 59 06
    +47 928 90 810
    lillian@rst.no

    Heidi

    Heidi Fines Brettingen
    HR-ansvarlig
    Avd. Askim
    +47 69 79 59 01
    +47 414 20 244
    heidi@rst.no

    Ole

    Ole Johan Sæther
    Kjøreleder
    Avd. Askim
    +47 69 79 59 03
    +47 974 34 430
    ole@rst.no

    Inga

    Inga-Lill Ødegaard
    Administrasjonkoordinator
    Avd. Askim
    +47 69 79 59 05
    +47 408 45 466
    inga-lill@rst.no

    Linda

    Linda Egeberg
    Befrakter
    Avd. Askim
    +47 69 79 59 07
    +47 469 22 282
    linda@rst.no

    Trond

    Trond Bergstrøm
    Lagersjef
    Avd. Askim
    +47 69 88 55 63
    +47 932 45 223
    trond@rst.no

    Bjørn

    Bjørn Georg Heimark
    Kundeansvarlig, lager
    Avd. Askim
    +47 69 88 55 63
    +47 940 07 735
    lager@rst.no

    Arild

    Arild André Jacobsen
    Kundeansvarlig, lager
    Avd. Askim
    +47 69 88 55 63
    +47 957 00 234
    arild@rst.no

    Stein

    Stein Egil Pedersen
    Avd.leder/salg
    Avd. Sofiemyr
    +47 63 00 13 87
    +47 901 85 990
    steinegil@rst.no

    Stian

    Stian Dahl Lesteberg
    Befrakter
    Avd. Sofiemyr
    +47 63 00 13 89
    +47 982 90 645
    stian@rst.no

    Monica

    Monica Kleivenes
    Kontormedarbeider
    Avd. Sofiemyr
    +47 63 00 13 88
    +47 902 09 172
    monica@rst.no

Referanser

Glava
Unisport
SML Lighting
Smartpanel